"

Jaký byl "Den otevřených dveří" ve SPINNING & FITNESS?

18. 09. 2017 , aktualizace: 28. 10. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Jaký byl "Den otevřených dveří" ve SPINNING & FITNESS?

Dostaneme tě do formy!

To bylo úvodní heslo pozvánky na sobotu 16. 9. 2017, kdy tým ze SPINNING & FITNESS centra na Kounicově ulici v Brně připravil pro širokou veřejnost "Den otevřených dveří".

Každý kdo přišel, si mohl u nás zdarma vyzkoušet vyhlášené SPINNING lekce nebo některou ze sálovek typu TRX, CORE, PUMP FX a CROSS trénink.

Radost z pohybu je základ

Zván byl každý, kdo chce cvičit tak, aby měl radost z pohybu a aby byly výsledky opravdu vidět. Mnozí přišli proto, že chtějí jednoduše zhubnout a své tukové polštářky přeměnit na čistou svalovou hmotu. Přišli však také ti, kteří mají sedavé zaměstnání a uvědomují si, že bez pohybu a správného protažení to prostě nepůjde stejně, jako beze změny životního stylu. Na všechny jsme byli v sobotu připraveni.

SPINNINGOVÉ mini maratony? Bylo plno!

Dveře SPINNING & FITNESS centra se v sobotu otevřely již v 8 hodin ráno a noví návštěvníci i naši stálí klienti si užili první ze dvou SPINNING mini maratonů toho dne. Ranní dvouhodinovka, stejně jako odpolední, byla obsazena již dávno dopředu. Kdo se rezervoval na lekci včas, mohl si zajet parádní lekci a porovnat styly pěti SPINNING instruktorů, kteří se v průběhu lekce na Spinnerech střídali.

"Plně obsazené speciální SPINNING lekce typu mini maratonu dokazují, že SPINNING se těší velké oblibě a ti, již mají něco odjeto, vítají impuls a výzvu, kde si mohou otestovat svoji fyzičku a třeba i posunout své hranice", řekl Bořivoj Drastich, majitel centra, kterému u nás ve SPINNING & FITNESS nikdo neřekne jinak než Bob.

Oblíbené sálové lekce aneb ve skupině to jde mnohem lépe  

Pohodová a typicky rodinná atmosféra našeho centra provázela návštěvníky celým dnem. Krom SPINNING lekcí pro pokročilé i začátečníky si mohli návštěvníci vyzkoušet oblíbené skupinové cvičení v novém multifunkčním sále. Sálové lekce jsme připravili tak, aby byly zaměřeny na všechny svalové partie. Naši fitness trenéři v lekcích efektivně  kombinovali cviky s využitím vlastní váhy a za pomoci nejrůznějších cvičebních pomůcek - balančních plošin, expandéru, overballu, medicinbalu, kettlebellu, činky, závěsného systém TRX, hrazdy apod. 

"Potěšilo mě, že na sálové lekce přišli také naši stálí klienti, kteří chodí primárně na SPINNING lekce. Byť je dle mého názoru SPINNING jedním z nejlepších aerobním cvičení, ne-li nejlepším vůbec, tělo potřebuje také jiný pravidelný pohyb a impulsy k tomu, aby fungovalo správně. Aby se nevytvářely ony svalové dysbalance, které pak mají za následek problémy a bolesti v oblastech v krční páteře a beder. 

Pokud správně kombinujete aerobní a anaerobní aktivity, tak je vaše tělo po fyzické stránce připraveno zvládnout i náročnější pohyby a jste schopni předejít mnohým úrazům. Při dlouhodobém a poctivém cvičení je pak pro vás odměnou vyvážené a vytvarované tělo = žádné svalové dysbalance!", shrnul Bořivoj "Bob" Drastich.

Že jste nestihli dorazit?

Nevadí, zavolejte nám na 776 874 118 a objednejte se na úvodní SPINNING nebo libovolnou sálovou lekci ZCELA ZDARMA.

  • Rozpis SPINNING lekcí najdete ZDE.
  • Rozpis sálových lekcí najdete ZDE.

Vyzkoušíte, uvidíte... A když se vám bude u nás líbit, můžete se spolehnout, že VÁS DOSTANEME DO FORMY

Těšíme se na vás na Kounicově ulici 20 v Brně.

SPINNING & FITNESS TEAM

 


Jinde na SrdceMoravy