"

Naplňte svá novoroční předsevzetí ve SPINNING & FITNESS

16. 01. 2017 , aktualizace: 28. 10. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Novoroční předsevzetí. Dává si je kde kdo, s dodržením je to mnohdy těžší. Nejčastěji se jedná o cíle z ranku „udělat něco sám pro sebe“, pod nimiž si můžeme představit ledasco – přestat kouřit, mít na sebe víc času, žít zdravěji nebo začít cvičit.

Minimálně s posledními dvěma cíli vám rádi podáme pomocnou ruku ve SPINNING & FITNESS na Kounicové 20. Svého času jsme byli prvním komerčním spinning centrem v republice, dnes přitom platíme za špičku mezi brněnskými spinning centry.

Spinning šitý na míru začátečníkům

SPINNING & FITNESS každopádně nenabízí pouhou jízdu na Spinneru®. Když už jsme ji ale nakousli… právě spinning je ideální volbou i pro úplné začátečníky. Posadíte se, zvolíte zátěž a vaše tělo je okamžitě v zápřahu.

Jestli už chcete zhubnout, zvýšit svoji sílu nebo zlepšit kondici, záleží pouze na vás, Spinning® skvěle simuluje různé situace a dokáže se tak podřídit vašim představám. Vhodný je navíc i pro lidi s různými zdravotními problémy.

Nový multifunkční sál

Spinning® je však pouze jedním dílem naší komplexní skládačky. Už od roku 2000 totiž Spinning® vhodně doplňujeme kompenzačním anaerobním cvičením na klasických posilovacích strojích. A právě tato dlouhá doba nám každým dnem dává za pravdu v tom, že kombinace těchto dvou metod opravdu funguje.

Ani tady ovšem možnosti toho, jak pro své tělo něco udělat, nekončí. Koncem loňského roku jsme si udělali uspíšeného Ježíška a otevřeli nový multifunkční sál. Do našeho fitness portfolia tak postupně zařazujeme lekce typu TRX, kruhový trénink, Core, Tabata a další.

Nemáte čas? Máme EMS!

V neposlední řadě myslíme i na ty, kteří by něco pro své tělo udělali, ale časově na tom nejsou dvakrát růžově. V naší druhé provozovně SPINNING & FITNESS na Třídě Kapitána Jaroše 28 totiž vládne přístroj s kouzelnou zkratkou EMS.

Tento přístroj stimuluje svaly elektrickými impulzy, což z naší druhé provozovny dělá fitko nové generace. Jedno dvacetiminutové cvičení na EMS totiž vydá za 4 hodiny v posilovně.

Výběr je na vás

Možností, jak se pustit do plnění novoročního fitness předsevzetí, je ve SPINNING & FITNESS zkrátka spousta. Stačí si jen vybrat. Pokud bystě měli tápat, rádi pro vás najdeme vždy to nejvhodnější řešení v poměru čas/možnosti, aby byl pohyb pro vás radostí, uvolněním a příjemnou součástí života.

A jestli stále bojujete s vlastní motivací, mohl by vás inspirovat příběh majitele fitka Boba Drasticha, kterého od cvičení neodradila ani vážná nehoda na motocyklu. Naopak v něm lásku a vášeň pro SPINNING, FITNESS a EMS ještě podnítila.


Jinde na SrdceMoravy