"

Příběhy našich klientů: 107 kg na startu, po 3 měsících 95 kg, dnes ?

04. 12. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Lenko, co stálo za tvým rozhodnutím absolvovat tříměsíční trénink Do formy v centru SPINNING & FITNESS?

Delší dobu jsem se odhodlávala zhubnout a  změnit fyzickou kondici. Prostě jsem se sobě už vůbec nelíbila. Vadilo mi, že mám problém se rozběhnout na tramvaj nebo si zasportovat s dětmi. Začala mě bolet záda. Hodně dlouho jsem o tom jen mluvila. Naštěstí se čas od času objevil Bob (majitel centra SPINNING & FITNESS]  a řekl mi o svém programu „Do formy se SPINNING & FITNESS".  

Z čeho se tvůj trénink skládal? Jak často jsi cvičila?

Ze začátku jsem cvičila jen 2x týdně v kombinaci  SPINNING a EMS cvičení. Teď se snažím chodit pravidelně 3x týdně - buď si přidám SPINNING nebo nějakou sálovou lekci jako TRX nebo třeba lekci zaměřenou na problémové partie.

Cvičení EMS zažívá u nás poměrně velký boom? A to nejen proto, že pomáhá od bolesti zad u lidí, jenž mají sedavé zaměstnání. Jaký na tebe zanechalo EMS dojem?

Cvičení EMS mě nadchlo hlavně proto, že za poměrně krátkou dobu, nemyslím tím délku jedné lekce, ale počet náštěv, byl vidět nebo spíš cítit nějaký výsledek.

A proč jsi vlastně zvolila EMS cvičení oproti klasické posilovně?

Posilovna mě nikdy moc nenadchla. Připadala jsem si tam vždycky divně. Měla jsem pocit, že chodím od stroje ke stroji, že nevím jestli cvičím správně, že na mě všichni koukají, proč jsem tam vůbec zabloudila... a výsledky?Více méně žádné. To mě vždy po pár návštěvách odradilo.

U EMS se mi líbí, že jsem tam sama a trenér se mi věnuje po celou dobu - tím pádem vím, že cvičím správně. Navíc se pozitivní vliv cvičení objevil poměrně brzy, a to opravdu stačilo chodit jednou týdně.

Majitel centra SPINNING & FITNESS Bob Drastich dlouhodobě tvrdí, že SPINNING® je jednou z nejúčinnějších aerobních aktivit na světe. Souhlasíš s ním?

Určitě, to musím jedině souhlasit. Sama jsem si to ověřila -  během programu "Do formy" jsem jinou aerobní aktivitu nedělala a fungovalo to.

Lenko, s jakou osobní vahou jsi startovala svůj trénink?

107 Kg.

Hubnutí Brno

Zajímá vás, jak to po 3 měsících dopadlo?

Pokračujte na stránky SPINNING&FITNESS ZDE


Jinde na SrdceMoravy