"

Spinning & Fitness – dvě cvičební metody, které se skvěle doplňují

07. 02. 2020 , aktualizace: 21. 02. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

V dnešní zrychlené době se neustále objevují nové cvičební metody. Často ne vždy fungující, špatně srozumitelné nebo značně technicky náročné. Dostat se do jejich tajů vám tak často musí speciální trenér. Pravým opakem těchto metod je spinning – dlouholetý harcovník mezi aerobními cvičeními.

Vhodný i pro úplné začátečníky

Jeho hlavní devizou je jednoduchost. Díky technické nenáročnosti zvládnete toto cvičení hravě i v případě, že jste úplný začátečník. Na rozdíl od jiných aerobních cviků je navíc vhodný i pro lidi s různými zdravotními problémy. Ocení jej také lidé se sedavým zaměstnáním.

SPINNING & FITNESS

Mekkou brněnského spinningu je Spinning & Fitness na Kounicové 20. První komerční spinning centrum v České republice, které oplývá dlouholetou tradicí a maximálně osobním přístupem.

Podřiďte cvičení vašemu cíli

Spinning lekce v našem centru se konají ve speciální stupňovité místnosti. Díky tomu tak vždy a za všech okolností uvidíte na trenéra, který určuje profil tratě. Jakou si zvolíte zátěž, je pak čistě na vašem uvážení.

Je přitom jedno, zda chcete zhubnout, zvýšit svoji sílu nebo zlepšit kondici. Spinning je jedinečný v tom, že dokáže dokonale nasimulovat různé situace, a umožňuje tak podřídit styl cvičení vašemu hlavnímu cíli. Díky monitorování tepové frekvence máte cvičení nejen pod kontrolou, ale máte především jistotu, že se vám postupem času podaří dosáhnout vašeho cíle.

SPINNING & FITNESS

Nabízíme i cvičení do kombinace

Velkou výhodu má i oproti domácímu rotopedu. Doma se člověk častokrát dlouho přemlouvá a mnohdy z rotopedu sesedne dříve, než zvládne ujet stanovenou trasu. Při společném týmovém tréninku ve Spinning & Fitness vás naopak žene kupředu samo okolí.

Aby mělo vaše cvičení co nejlepší efekt, nabízíme ve Spinning & Fitness i kompenzační anaerobní cvičení – tedy klasické posilovací stroje, závěsný systém, nestabilní plochy i bohatě vybavenou činkárnu. Posilování a spinning se u nás nejen skvěle doplňují, jsou zároveň roky prověřenou metodou, která funguje.

SPINNING & FITNESS

První SPINNING® i sálová lekce je u nás ZDARMA

Vyzkoušejte a navštivte nás. Rozšíříte si své obzory, a především uděláte něco pro své tělo. Kdo ví, třeba vám za pár let poděkuje.

SPINNING jízda pro nováčky je každý čtvrtek od 19.45 do 20.45 hod.

Sálová lekce pro nováčky je každou sobotu od 10.15 do 11.15 hod.

Rezervace na tel.: 776 874 118 

Foto: Jan Sedlák a Spinning & Fitness


Jinde na SrdceMoravy