"

Spinning & Fitness nabízí speciální teambuildingové lekce pro firmy

10. 03. 2017 , aktualizace: 28. 10. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Teambuilding je podle některých studií hlavním faktorem, který zlepšuje výkonnost firmy. Své o tom víme i ve Spinning & Fitness, kde pravidelně pořádáme speciální hromadné lekce, nejen pro firmy. Utužujeme kolektiv, posouváme ho vpřed a navíc se staráme o jeho zdraví.

„Firmám můžeme nabídnout poměrně slušnou časovou flexibilitu, pokud jde o začátek lekcí. Tím, že dorazí skupina lidí, která si je v určitém směru blízká, je možné sestavit lekci tzv. na míru. To znamená přizpůsobit ji i typu jejich zaměstnání a procvičit s nimi rizikové partie,“ přibližuje Nikola Štourač, který u nás vede skupinové lekce.

Potvrzuje to i Jiří Polcar z firmy Gauss Algorithmic, která skupinové lekce ve Spinning & Fitness třetím čtvrtým měsícem navštěvuje: „Trenéři rádi zapracují do tréninku, co kdo z nás chce, což je velká výhoda. Obecně ve Spinning & Fitness vládne maximálně přátelská a vstřícná atmosféra.“

Standardní lekce u nás trvá 60 minut. Na délce jejího trvání však nijak nelpíme, rádi vám v tomto ohledu vyjdeme vstříc. Četnost lekcí, stejně jako jejich celý plán tak můžeme přizpůsobit vašim individuálním potřebám.

Jaké lekce u nás nabízíme?

Právě stavba cvičebního plánu pro firmy je podle našeho experta na skupinové lekce zárukou toho, že cvičení bude mít smysl. „Oproti klasické docházce jednotlivců na skupinovky je zde jistota toho, že budu pracovat se stejnou skupinou lidí, která navíc přichází pravidelně. Lekce tedy připravujeme tak, aby tréninkový plán dával z dlouhodobého hlediska smysl, byl pestrý a vyrovnaný,“ vysvětluje Nikola Štourač.

Sám se přitom nejvíce zaměřuje na Spinning®. Naše nabídka skupinových lekcí je však díky novému multifunkčnímu sálu daleko širší. Zahrnuje Core, Corefit, Cross trénink, Tabatu, TRX a Pump FX. Zájemcům z řad firem nicméně rádi namícháme lákavý koktejl nejen z těchto lekcí podle vlastních preferencí.

Hlavním přínosem skupinových lekcí je kromě prohloubení vztahů mezi spolupracovníky a zlepšení kondice také posilování duševní síly. „S týmem Gauss Algorithmic chodíme na kruhové tréninky, které fungují jako skvělý teambuilding. Je navíc velká výhoda, že díky skupinovému cvičení si kruhový trénink rádi vyzkouší i ti, kteří by normálně na sólo lekci nešli,“ pochvaluje si Jiří Polcar.

Pokud máte i vy zájem o skupinové lekce ve Spinning & Fitness, neváhejte nás kontaktovat telefonicky (777 874 118) nebo e-mailem.


Jinde na SrdceMoravy