"

Spinning & Fitness se rozrůstá – představujeme nový multifunkční sál

08. 12. 2016 , aktualizace: 28. 10. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Vánoce tu jsou sice až za dva týdny, tým Spinning & Fitness si však nejen pro své návštěvníky přichystal jeden dárek už nyní. A ne zrovna malý. Lídr mezi brněnskými Spinning® centry se totiž rozrostl o nový zrcadlový multifunkční sál. Myšlenka z hlavy majitele fitka Boba Drasticha tak po více než 10 letech konečně dostala reálnou podobu.

„Stavělo se celý říjen, hotovo jsme v podstatě měli v polovině listopadu. Teď už jen dolaďujeme poslední detaily, abychom vše mohli druhé prosincové pondělí spustit naostro,“ hlásí Drastich. Ze Spinning & Fitness se tak stává komplexní fitness centrum, které bude ke svým dvěma hlavním devízám postupně přidávat širokou paletu skupinových lekcí, kruhových tréninků nebo kompenzačních cvičení.

Dominantní TRX, progresivní balanční systém

Co multifunkční sál nabízí? Už při vstupu působí jako magnet visící popruhy TRX systému, které se rozprostírají téměř po celém sálu. Týden před oficiálním otevřením je přitom podrobili generální zkoušce závodníci dračích lodí, kteří novinku ve Spinning & Fitness využili v rámci své zimní přípravy. A popruhy drží opravdu pevně.

Ve chvíli, kdy ovšem visící popruhy odepnete, otevírají se vám rázem další možnosti skupinových cvičení. Velkým esem v rukávu jsou především balanční můstky Terra Core, které jsou skvělým vylepšením populárního Bosu. Oproti němu však oplývají mnohem většími možnostmi využití.

Moderně i klasicky

Multifunkční sál jde naproti současným trendům ve cvičení, klasické činky tak nahrazuje speciálními bagy, které je simulují. Jakmile je tedy budete zvedat nebo dávat za krk, nemusíte se bát, že vás praští. K dispozici jsou i Plyo Boxy využitelné nejen ke skákání a zlepšení dynamické síly.

V nových prostorách Spinning & Fitness však najdete i klasičtější vybavení jako medicinbaly nebo kettlebelly. „Ty se pravidelně vrací do módy, cvičilo se s nimi už za dob Gustava Frištenského. Dnes už sice většinou nejsou celé ze železa, stále se ale skvěle využívají ke zpevnění vnitřního stabilizačního systému a procvičení svalových partií celého těla,“ přibližuje majitel fitka.

První lekce jsou na spadnutí

70 metrů čtverečních velké prostory multifunkčního sálu zkrátka nabízí nepřeberné množství cvičebního vyžití. Jeho brány se otevřou už 12. prosince skupinovou lekcí TRX. o tři dny později pak přijde na řadu první kruhový trénink. Nabídka dalších lekcí se v následujících dnech dále rozroste, byla by tedy škoda o ně přijít. Při sledování webu Spinning & Fitness a facebooku vám ale rozhodně nic neunikne.

Své místo na lekci si můžete rezervovat buď na recepci nebo na čísle 776 874 118. Celý tým se na vás bude těšit, nejen v nových prostorách!


Jinde na SrdceMoravy