"

Cesta za dokonalým cvičením: Vyzkoušejte nové stroje na pilates

20. 12. 2018 , aktualizace: 28. 10. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Odpovědí na všechno jsou speciální pilates stroje Allegro reformers. Nově si na nich můžete zacvičit i v brněnském Fitstudiu Jana.

O co jde?

Stroje Allegro reformers jsou speciální lavice s pojízdným vozíkem v odlehčeném rámu. Jsou vhodné pro každého. Díky pružinám, které kladou odpor, si totiž nastavíte intenzitu cvičení přesně podle sebe.

„Cvičí se ve všech polohách. V leže, v sedě, ve stoje i v kleku. Cviky vychází z klasického pilates na podložce, ale umožňují mnohem větší variabilitu,“ uvádí Jana Šimková, majitelka Fitstudia Jana.

Výhodou reformers je i to, že lavice při cvičení nutí k dokonalé symetričnosti pohybů a lektor díky nim odhalí i drobné odchylky. Máte pak jistotu, že cvičíte naprosto přesně. Pomáhají také zapojit i hluboko uložené svaly a víc si uvědomit celé tělo.

Je libo vyhlídkovou jízdu?

Stroje do Fitstudia Jana přibyly teprve nedávno a moc se těší, až si je klienti otestují na vlastní kůži. Máte zájem? Zapište se na některou z Vyhlídkových jízd na strojích. Bez závazků při nich rychle zjistíte, jak vám stroje sedí.

Podívejte se také na video, jak se stroje ve Fitstudiu Jana instalovali.


Jinde na SrdceMoravy