"

Vánoční nacpávání? Pomstěte se nadbytečným kilům cvičením

20. 12. 2018 , aktualizace: 28. 10. 2019 Sdílej na SrdceMoravy

Vánoce a konec roku dávají zabrat každé postavě. Každoročně si říkáte, že letos to uhlídáte. Ale nakonec se v lednu zase bojíte postavit na váhu. Naštěstí vždycky můžete začít znovu a napáchanou škodu napravit. 

První krok? Cvičení

Bez cvičení to ale nepůjde. Dejte si ale pozor, ať nepřepálíte start. S bolavými svaly by vám mohla velmi rychle dojít motivace. 

Nejlepší je začít na speciálně určených akcích vedených lektory, kteří vám rádi poradí i jak v cvičení pokračovat. Brněnské Fitstudio Jana proto každý rok plánuje akci s názvem Pomsta vanilkovým rohlíčkům, kde protáhnete ztuhlé tělo, posílíte svaly a nastartujete se do dalšího cvičení. Tentokrát si zapište do diáře 19. ledna 2019.

„Pomsta vanilkovým rohlíčkům zahrnuje nenásilné posilování celého těla. Připravili jsme čtyři dvacetiminutové bločky na břicho, stehna, hýždě a ruce, proložené zklidněním a strečinkem,“ popsala majitelka fitstudia Jana Šimková.

Cvičení se nemusí bát žádná věková kategorie, dokonce ani seniorky. „Pro ně chystáme také nový dopolední posilovací kurz Lady Fit. Je určený pro ty, které nepotřebují řešit zdravotní problémy, ale chtějí si zacvičit a zpevnit tělo. Ale bát se nemusíte, kurz povedeme jako obvykle zábavnou a příjemnou formou,“ přibližuje lektorka.

Chcete se také přijít pomstit vánočnímu cukroví? Přihlaste se na cvičení už dneska!


Jinde na SrdceMoravy