"

Chcete pevné tělo a zároveň neztratit ženské křivky? Zkuste EMS!

16. 10. 2020 , aktualizace: 24. 10. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

Formování postavy je běh na dlouhou trať a vyžaduje hodiny a hodiny dřiny v posilovně? To už dnes neplatí. Díky moderním technologiím stačí ke zlepšení postavy jen dvacet minut týdně. 

Pevné tělo, ale ženské křivky

S cvičením pomocí EMS se nemusíte bát, že „vyrostete až moc“ nebo „ztratíte ženské křivky“. Při tréninku dostanete opravdu do těla, a díky elektrickým impulsům procvičíte rovnoměrně všechny svaly. Ty dostanou opravdu zabrat a jejich plné zregenerování trvá asi týden. Proto stačí cvičit jen dvacet minut¨ jednou za sedm dnů a nemusíte se bát, že by vaše postava vypadala jako ta, kterou mají kulturistky na závodních prknech. Naopak, EMS trénink je ideální nástroj pro formování postavy.

EMS trénink

A jak tedy vlastně EMS trénink vypadá? Pokud Vás to zajímá detailně, můžete si přečíst reportáž z toho, jak vypadá první trénink u člověka, který dřív s EMS žádné zkušenosti neměl. Jednoduše jde o to, že do svalů trenér pouští elektrické impulsy, které dokážou za krátký čas svaly aktivovat. To, k čemu běžně potřebujete činky, u EMS nahradí speciální vodivá vesta a další pásy okolo velkých svalů. Stačí pak dělat lehké cviky s vlastní vahou jako dřepy či různé rotace. Díky elektrickým impulsům je vše těžší, svaly makají na plné obrátky, a vše je přitom šetrné pro Vaše klouby či šlachy. Stačí tak dvacet minut a odcházíte příjemně unavení a s dobrým pocitem, že jste pro sebe něco udělali.


Jinde na SrdceMoravy