"

Jak spojit cvičení s prací i rodinou? S EMS stačí dvacet minut týdně

16. 07. 2020 , aktualizace: 17. 07. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

Den má jen čtyřiadvacet hodin. Často je to málo k tomu stihnout všechny pracovní povinnosti, trávit čas s rodinou a přáteli a k tomu si najít volné hodiny na sport i cvičení v posilovně. Nedostatek času může být často důvod proč nejde hubnutí podle plánu. Čtyři tréninky v týdnu i s cestou do posilovny ukousnou z pracovního týdne i osm hodin. Což je celý pracovní den. Ten můžete věnovat rodině či jiným koníčkům. K udržení zdravého těla vám s EMS stačí jen dvacet minut. Ušetřený čas si pak můžete užít klidně i s dobrým jídlem, protože s EMS spálíte opravdu velkou porci kalorií. 

EMS: všechny svaly procvičíte za dvacet minut 

Dvacet minut – jedna cesta do práce, pár přečtených stran v knize či jeden díl oblíbeného seriálu. Ale také jeden trénink EMS (elektrická stimulace svalů) - cvičení kde stačí právě dvacet minut týdně a hubnutí jde stejně dobře jako při hodinách strávených v posilovně. Princip je stejný jako při zvedání činek ve fitku. Mozek musí vyslat nervové kontrakce, které způsobí kontrakce ve svalech. Při běžném cvičení je pro aktivaci svalů však potřeba přidaná zátěž, která například zatěžuje klouby. Navíc ne každý sval je stejně dobře propojený s mozkem a výsledek naší snahy v posilovně závisí právě na těchto spojeních. S EMS zapojíte opravdu každý sval, i ten o kterém jste ještě před tréninkem ani nevěděli, že ho máte. 

EMS je skvělý doplněk pro vaše svaly

Cvičení na hubnutí v posilovně zabírá hodiny času a není pak prostor pro další sporty? S EMS zapojíte rovnoměrně všechny svaly. Navíc ještě účinněji než při zvedání železa v posilovně. Díky elektrické stimulaci navíc zapojíte všechny svaly rovnoměrně. A když díky více času půjdete s přáteli na tenis či fotbal, uvidí rozdíl i oni. Budete rychlejší, silnější a v lepší kondici než kdy dřív. 

EMS najdete i v Brně

Pro kvalitní trénink s EMS nemusíte cestovat daleko. Na jižní Moravě najdete čtyři studia Body Expressu v Brně – na Lesné, v Nové Osadě, na Moravském náměstí i v M-Paláci. Pro zlepšení kondice stačí si jen objednat trénink na webu Body Expressu, studia s kvalifikovanými trenéry po celé České republice. 


Jinde na SrdceMoravy