Jóga Chovancová: Kdo jsme?

Jóga Jana Chovancová

Iyengar joga, Čchi kung a další „energetické“ pohybové aktivity pomáhají našim klientům na fyzické i psychické úrovni k větší pohodě a spokojenosti v životě

V dnešní době je mnoho druhů sportů. Aktivních či pasivních cvičeni s fyzickým tělem, různé terapie, relaxace, koncentrace, konstalace, meditace. Bohužel se často stává, že se v této spoustě aktivit člověk snadno ztratí, či bloudí a hledá a dumá, co je vlastně správně a co ne – co mu může pomáhat a co je pro něho k ničemu…

Naleznete u nás nabídku celoročních či jednorázových aktivit, které pomohli nejen nám k větší pohodě a spokojenosti v životě jak na fyzické tak psychické úrovni, a u kterých cítíme, že si je nemáme nechat jen pro sebe.

Jsme zde pro toho, kdo hledá aktivity a informace, jak být zdravější na úrovni svého fyzického těla nebo touží v sobě najít větší vnitřní klid, jistotu v sebe sama, či se jen chce více radovat ze svého života.

S námi můžete pravidelně navštěvovat nejen hodiny Iyengar jogy pro dospělé, seniory i pro děti, ale i další „energetické“ pohybové aktivity typu Čchi kung, Tai či, Pilates, apod..

Chcete si cvičení zdarma vyzkoušet?

Zveme Vás na bezplatnou první lekci. 
Časy a termíny jednotlivých lekcí najdete ZDE.

Pořádáme také semináře zaměřené na praktické informace, které vám pomohou při vaši cestě za větší fyzickou a psychickou pohodou.

 

Těšíme se na vaši návštěvu. Jana Chovancová

 

Iyengar  jóga 

Iyengar jóga pro dospělé

Je ti více než 15 let a méně než 65 let?
Nikdy jsi jógu necvičil? U nás najdeš lekce pro úplné začátečníky i pokročilé.

Iyengar  jóga je vhodná pro každého, a to díky cvičebním pomůckám, které postupně pomohou dosáhnout správné jógové pozice. Iyengar jóga působí dobře na fyzické tělo, vnitřní orgány, energetický a nervový systém a pomůže odstranit mnoho potíží, jako jsou bolesti zad, kloubů nebo i psychické problémy.

Jóga pro děti – Jogínci

Iyengar jóga pro děti již od 6 let.
Iyengar jóga pro maminky s dětmi od 3 let.

Jóga pro děti je upravena tak, aby byla hravá, upoutala pozornost a vyhovovala tak dětské přirozenosti. Děti se zábavnou formou učí cvikům, ve kterých procvičují uvolnění, soustředění i koordinaci, posilují a srovnávají své tělo a učí se správně dýchat.

Iyengar jóga pro seniory

Hledáte jak se dostat do fyzické a psychické pohody i ve vyšším věku?

Iyengar jóga pro firmy

Individuální lekce pro zaměstnance, balíčky na míru.

8 důvodů proč cvičit Iyengar jógu ZDE

Jógové dýchání – pránájáma

je metoda, jak se naučit správnému dýchání, a také způsob, jak začít ovládat svoji vnitřní energii - pránu. Prána je energie, která, když je správně využívána, má blahodárný účinek nejen na tělo, ale také na vyrovnání emocí a dosažení vnitřního klidu.

Čchi kung

je čínské umění, které kombinuje tělesné pohyby a pozice s hlubokým dýcháním a mentálním soustředěním do unikátních technik. Čchi kung harmonizuje práci vnitřních orgánů, posiluje tělo a životní energii - čchi. Odstraňuje fyzické i psychické napětí a uklidňuje mysl. Sjednocuje tělo, dech a mysl do vědomého celku.

 10 důvodů proč cvičit čchi kung a historie ZDE

Tai či

neboli správně „Tchai t´i čchuan“, je tradiční forma čínského pohybového cvičení, která je oblíbená pro svůj vliv na zdraví a duševní pohodu. Pohyby Tai či jsou jemné a uvolněné, posilují tělo, vnitřní orgány, vitální energii a uklidňují mysl.

 10 důvodů proč cvičit Tchai ťi (Tai či) ZDE

Šaolin kung-fu Panda

je cvičení pro děti. Kung fu je komplexní systém, který obsahuje cvičení na posílení, uvolnění a koordinaci těla, pracuje s dechem, mentálním soustředěním a vnitřní energií. Děti se učí pohybům tygra, leoparda, hada, jeřába, kudlanky, opice a draka, což jim posílí tělo a také dodá větší sebevědomí, odvahu a rozhodnost.

Časy a termíny jednotlivých lekcí najdete ZDE.