"

Jak na novoroční předsevzetí? Poradíme vám ve SPINNING & FITNESS

06. 01. 2020 , aktualizace: 07. 01. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

Dali jste si novoroční předsevzetí?


Dává si je kde kdo, s dodržením je to mnohdy těžší. Nejčastěji se jedná o cíle z ranku „udělat něco sám pro sebe“, pod nimiž si můžeme představit ledasco – přestat kouřit, mít na sebe víc času, žít zdravěji nebo začít cvičit.

Minimálně s posledními dvěma cíli vám rádi podáme pomocnou ruku ve SPINNING & FITNESS na Kounicové 20. 

SPINNING & FITNESS je od roku 2000 specialista na SPINNING® a zdravé hubnutí... na furt!

SPINNING & FITNESS


SPINNING® šitý na míru začátečníkům

SPINNING & FITNESS každopádně nenabízí pouhou jízdu na Spinneru®. Když už jsme ji ale nakousli… právě spinning je ideální volbou i pro úplné začátečníky. Posadíte se, zvolíte zátěž a vaše tělo je okamžitě v zápřahu.

Jestli už chcete zhubnout, zvýšit svoji sílu nebo zlepšit kondici, záleží pouze na vás, Spinning® skvěle simuluje různé situace a dokáže se tak podřídit vašim představám. Vhodný je navíc i pro lidi s různými zdravotními problémy.

Nováčkovská jízda je tu pro vás každý čtvrtek od 19.45 do 20.45 hod., na tuto lekci stačí přijít pouze jednou!

Chcete se o SPINNINGU® dozvědět více? Máte zájem vyzkoušet SPINNING® zcela ZDARMA?
Pokračujte ZDE


Hrrr na železo!

Spinning® je však pouze jedním dílem naší komplexní skládačky. Už od roku 2000 totiž Spinning® vhodně doplňujeme kompenzačním anaerobním cvičením na klasických posilovacích strojích. A právě tato dlouhá doba nám každým dnem dává za pravdu v tom, že kombinace těchto dvou metod opravdu funguje.


Ve skupině to jde mnohem lépe!

Ani tady ovšem možnosti toho, jak pro své tělo něco udělat, nekončí. Vybrat si také můžeš z kondičních sálových lekcí, které jsou zaměřeny na všechny svalové partie FULL BODY, FULL BODY DYNAMIC, TRX, TRX+ nebo CROSS TRÉNINK.

SPINNING & FITNESS

V kondičních lekcích naši fitness trenéři efektivně kombinují cviky s využitím vlastní váhy a za pomoci nejrůznějších cvičebních pomůcek, jako jsou balanční plošiny, expandéry, overbally, medicinbaly, kettlebelly, činky, závěsné systémy, hrazdy apod. Můžeš si také vybrat některou ze specializovaných lekcí typu ZDRAVÁ ZÁDA nebo FASCIÁLNÍ STREČINK.

SPINNING & FITNESS

Jdete k nám poprvé? Objednejte se na ukázkovou lekci ZDARMA!
Pokračujte ZDE


Nemáte čas? Máme pro vás EMS!

V neposlední řadě myslíme i na ty, kteří by něco pro své tělo udělali, ale časově na tom nejsou dvakrát růžově. 

S EMS cvičením to půjde snadno a za 20 minut natrénujete 95 % svalů!

Body Express Rozmarýn, EMS

Vyzkoušet EMS cvičení si můžete v naší pobočce BODY EXPRESS Brno-střed, Rozmarýn i Vy.
Pokračujte ZDE


Výběr je na vás

Možností, jak se pustit do plnění novoročního fitness předsevzetí, je ve SPINNING & FITNESS zkrátka spousta. Stačí si jen vybrat. Pokud byste měli tápat, rádi pro vás najdeme vždy to nejvhodnější řešení v poměru čas/možnosti, aby byl pohyb pro vás radostí, uvolněním a příjemnou součástí života.

A jestli stále bojujete s vlastní motivací, mohl by vás inspirovat příběh majitele fitka Boba Drasticha, kterého od cvičení neodradila ani vážná nehoda na motocyklu. Naopak v něm lásku a vášeň pro SPINNING, FITNESS a EMS ještě podnítila.

 


Jinde na SrdceMoravy