"

Kruhový trénink je zábava, při které si dáte pořádně do těla

23. 09. 2020 , aktualizace: 28. 09. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

Cvičení by mělo být zábava. To poslední, co člověk po náročném dnu v práci nebo ve škole chce, je další trápení při snaze získat lepší fyzičku či postavu. Pokud zvedání těžkých činek a spousta strojů nepatří mezi vaše oblíbené trávení volného času, zkuste kruhový trénink. Je to hodina plná dřiny, po které uvidíte výsledky a zároveň zábava. Na takové lekci vás motivuje nejen trenér, ale i sál plný lidí se stejnou zálibou a cílem. A trénink vás bude bavit. Každý je trošku jiný a vyzkoušíte si spoustu cviků.

Jak vypadá kruhový trénink

Kruhový trénink je, a není to těžké uhádnout, odvozený od slova kruh. V kruhu se při něm však rozhodně netočíte. Trenér má jednotlivá stanoviště dopředu vždy dobře promyšlené. Procvičíte proto celé tělo. Každý začíná na jiném stanovišti a zpravidla na něm cvičíte určitou dobu. Pak následuje pauza, změníte stanoviště a jedete nanovo. Trénink je proto velmi intenzivní a po jeho konci opravdu pocítíte, že jste pro sebe něco udělali.

Kruháč je ideální pro zlepšení fyzičky, ale pomůže i s nárůstem svalů a hubnutím. „Pomůže například i s rychlostí. Určitě si při něm dáte do těla a užijete si i zábavu, Doporučil bych ho proto lidem, kteří jsou zvyklí už trochu cvičit. Pokud máte třeba zkrácené svaly nebo jiné zdravotní neduhy, je lepší si domluvit nejprve individuální lekci," vysvětluje majitel SPINNING & FITNESS Bořivoj Drastich. 

Dostaňte se do formy s cross tréninkem

ve SPINNING & FITNESS můžete zkusit spinning, posilovnu, a právě i sálovou lekci. Pozvat můžeme například na tzv. CROSS TRÉNINK. Pomůže s rozvojem všeobecné kondice a slouží pro udržení celkového rozvoje síly. Trenéři mají připravené nepřetržitě cvičení různého charakteru a se stálou intenzitou ve stálém sledu. Cvičí se na stanovištích se zaměřením na rozvoj síly jednotlivých svalových partii při zachování principu střídavě působícího zatížení. Místo na lekci si můžete zarezervovat zde.


Jinde na SrdceMoravy