"

Jak hodnotí Sabai Jaroslav, který zde chodí na masáže již 5 let?

08. 07. 2017 , aktualizace: 30. 03. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

První nášvtěva salonu byla dárkem

Jak jste se dozvěděl o masážním salonu Sabai?

Poprvé jsem do Sabaie zavítal před zhruba pěti lety, když mi sestra nadělila pod stromeček dárkový poukaz na thajskou masáž.

Jak dlouho ho navštěvujete?

Po první návštěvě jsem na masáže do Sabaie chodill spíše sporadicky. Když už jsem šel někam masáž, tak většinou jinam na klasickou sportovně-relaxační. Teprve zhruba v posledních dvou letech navštěvuji Sabai pravidelně v měsíčním intervalu.

Klasické masáže jsem vyměnil za thajské

Využíváte masáže ze zdravotních důvodů nebo primárně kvůli relaxaci?

Thajské masáže považuji společně s jógou jako vhodný doplněk k různým sportovním aktivitám, ale také sedavému zaměstnání. Klasické masáže jsem proto postupem času vyměnil za ty thajské.

Co vám přináší masáže ze salonu Sabai?

Na thajské masáži se krom celkového uvolnění, a tím odstranění akutní bolesti nebo nepohodlí, moje sportem zkrácené tělo také příjemně protáhne.  Přičemž s každou návštěvou pociťuji pokrok. Využívám je proto jako formu pasivního strečinku, ale také jako kompenzaci vůči vypěstovaným svalovým dysbalancím.

Salon Sabai poskytuje soukromí potřebné k relaxaci

Jak hodnotíte prostředí masážního salonu?

Samotné prostředí pro mě osobně není nijak zvlášť důležité. Z cest po světě jsem zvyklý na všelikteré „bojové“ podmínky. Proto si vážím každého čistého, udržovaného místa. Takové podmínky Sabai zcela jednoznačně splňuje.

Prostory považuji za útulné, zajišťující při masáži také dostatek soukromí, což je pro řadu lidí důležitým faktorem ovlivňujícím samotný prožitek z masáže a tudíž jejich celkovou spokojenost. Sabai nicméně navštěvuji kvůli jednotlivým masérům.

Masáž vždy trvá ten čas, který si zaplatím

Jak hodnotíte personál?

Personál je vždy milý a vstřícný. Nejvíce však oceňuji, že se v Sabai striktně nehledí na čas, ale na délku zaplacené masáže a tudíž na klienta. Každý se občas někdy zpozdí a škodí tak sám sobě. Nicméně, pokud je to jen trochu možné a po mé masáži nenásleduje ihned někdo další, ještě se mi nestalo, aby má masáž trvala méně než skutečně objednanou dobu, byť tím přesahujeme původně plánovaný čas.

Na akutní bolest zad mi pomáhá masáž Back special

Jaká je Vaše oblíbená procedura?

Při pravidelných návštěvách chodím zásadně na klasické thajské masáže, které nejlépe naplňují můj cíl, tj. protažení a uvolnění celého těla. Při akutnějších stav především bolesti zad z práce pak volím Back Special.


Jinde na SrdceMoravy