"

Namožené končetiny dostanete zpět do pohody v masážním salonu Sabai

16. 08. 2016 , aktualizace: 30. 03. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

Léto strávené na zahrádce na chatě nebo na dlouhých túrách vám přinese vydatný psychický odpočinek. O tom fyzickém se však hovořit úplně nedá. Napravit to však můžete u nás v masážním salonu Sabai na Pekařské.

Velkým pomocníkem při regeneraci rukou a nohou je Foot and Hand Massage, která obě části vašeho těla důkladně uvolní a zrelaxuje. Při této devadesátiminutové proceduře využíváme stimulaci reflexních bodů na rukou a nohou, která pomůže vašemu tělu vyloučit škodlivé látky, uvolnit napětí a obnovit přirozený rovnovážný stav. Vhodná je například i pro kancelářské pracovníky.

Pestrá nabídka peelingů

Samotné masáži předchází bylinná lázeň nohou, při které zároveň oddáme vaše ruce jemnému peelingu s mořskou solí a aromaoleji. V tomto případě si můžete vybrat z různých variant, peeling totiž nabízíme i v kokosové a kávové variantě.

Po úvodní hřejivé lázni vám chodidla zabalíme do ručníku, posadíme si vás do křesílka a budeme vašim nohám věnovat maximální třičtvrtěhodinovou péči. Na druhých pětačtyřicet minut se poté přesuneme do speciálního Thai Roomu, kde se uvedete do polohy vleže a následně se při masáži paží necháte unášet na vlnách pohody a relaxace.

Dobrá příprava na chladný podzim

Na rozdíl od klasických celotělových masáží používáme u Foot and Hand Massage oblek v podobě trička s kraťasy nebo kalhotami. Důvod je přitom prostý – vzhledem k tomu, že se věnujeme jen některým částem vašeho těla, tak chceme, abyste i přesto zůstali v teple.

Důkladnou masáží rukou a nohou nejen zregenerujete své unavené končetiny, zároveň zapracujete na vylepšení své imunity před nástupem chladného podzimu.

Využijte naší akce do konce srpna

Vzhledem k tomu, že je Foot and Hand Massage devadesátiminutovou procedurou, můžete i u ní využít stále plynoucí akce, která potrvá až do konce srpna. V nadcházejících týdnech si tak budete moci vychutnat další masáž s výraznou slevou nebo i úplně zadarmo.


Jinde na SrdceMoravy