"

Přeneste se do ráje exotiky s kokosovou masáží v Sabai

01. 08. 2016 , aktualizace: 30. 03. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

K létu neodmyslitelně patří odpočinek a dovolená. Pokud se k zájezdu do rájů palem a dalekých tropů nedostanete, můžete se exotiky a příjemné letní atmosféry nabažit v masážním salonu Sabai na Pekařské.

Ideální procedurou na tyto měsíce je devadesátiminutová kokosová masáž Coconut Dream. Skládá se z několika částí, vaše tělo přitom nejen komplexně zregeneruje, ale vaši pokožku připraví i na opalování. K tomu dopomáhá především úvodní kokosový peeling, který odstraní z kůže odumřelé keratinové buňky a zároveň ji prokrví.

Kokosový olej u nás i doma

Po krátké sprše následuje celotělová masáž, u níž masérka používá blahodárný panenský kokosový olej. Jeho příjemná vůně podtrhne exotický zážitek, díky svým účinkům navíc příjemně zvláční vaši pokožku. Právě kokosový olej si u nás můžete i přímo zakoupit a používat jej doma.

Závěr procedury se nese ve znamení masáže obličeje a dekoltu, a to speciálními kokosovými balíčky. Masérka těmito balíčky nejprve zahřeje pleť, aby se otevřely její póry. Poté na ni nanese kokosovou pleťovou masku, kterou na závěr po reflexní masáži odsaje.

Získejte poukaz na další masáž

Masáž Coconut Dream je nejen pro milovníky kokosu ideální příležitostí, jak uprostřed léta zrelaxovat své tělo, dopřát mu trošku exotiky a zároveň se připravit na opalování. 

Kokosová masáž navíc patří mezi procedury, po jejichž absolvování získáte v našem salonu slevový poukaz na libovolnou další masáž. Navštivte nás tedy na Pekařské a přesvědčte se, že nádech exotiky si můžete dopřát i v centru moravské metropole.

 


Jinde na SrdceMoravy