"

Připravte se do plavek s masážním salonem Sabai

18. 05. 2017 , aktualizace: 30. 03. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

V salonu Sabai si můžete vybrat ze tří masáží, díky kterým se budete cítit lépe. Eliminují zadrženou vodu v těle a při častějších návštěvách zatočí i s celulitidou – což je věc, kterou hlavně v létě ocení nejedna žena.

Masáž Herbal Spirit odstraní toxiny z těla

První masáží je Herbal Spirit, celotělová masáž, jež napomáhá ke správné činnosti lymfatického systému. Během procedury je celé tělo masírováno kombinací param pudru a param oleje, který je namíchaný ze speciální směsi bylin s antibakteriálními, antiseptickými, přírodně antibiotickými a stahujícími účinky. Díky jeho užití se z vašeho těla dostanou všechny přebytečné toxiny.

Black Pepper Ritual si poradí s celulitidou i zavodněním

Pokud chcete cítit výsledky již po první návštěvě, můžeme v salonu Sabai rozhodně doporučit Black Pepper Ritual. Tato procedura bylinnými balíčky redukuje celulitidu a díky kombinaci bylin, jako je mentol, kurkuma, černý pepř, či muškátový oříšek, zpevňuje pokožku.

Procedura se soustředí na problematické partie jako hýždě, nohy, břicho a ruce. Spolu s masáží speciálním pomerančovým olejem s výtažky skořice, napomáhá odbourání podkožního tuku, zbaví tělo toxických látek, odvodní, prokrví a celkově zlepší stav pokožky. Díky obsaženým antioxidantům a antibakteriálním a detoxikačním složkám tato masáž uleví tělu od nežádoucích toxinů.

Coffee Slim – krásné tělo díky kávové masáži

Masáž pro odstranění celulitidy, formování postavy a zlepšení kvality pokožky – to je Coffee Slim. Jemný kávový peeling odstraní odumřelé buňky a připraví tělo pro zeštíhlující zábal. Zábal zlepší krevní oběh, pomáhá formovat postavu a zbaví tělo toxických látek.

V neposlední řadě odstraňuje také pomerančový vzhled kůže. Následná masáž kávovým olejem pak napomáhá odbourání podkožního tuku.

Vydejte se létu vstříc!

Herbal Spirit, Black Pepper Ritual a Coffee Slim představují ideální možností, jak zkombinovat relaxační uvolňující chvilku a zároveň udělat něco pro své tělo. Při opakovaných návštěvách dosáhnete vytoužených výsledků, ale již po první návštěvě budete cítit, jak jste svému tělu odlehčili.


Jinde na SrdceMoravy