"

Sabai: Užijte si kousek exotiky i na podzim

20. 09. 2018 , aktualizace: 30. 03. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

Klid a vůně exotiky uprostřed města

Ano, taková oáza exotiky leží opravdu v rušném centru jihomoravské metropole.

Pokud se vám stýská po dovolené a hektické podzimní tempo vás dohnalo, doporučujeme zajít do centra thajských masáží Sabai na ulici Pekařská. 

Právě tady se přenesete do světa uvolňující pohody i bez cestování a kupící se úkoly doma a v práci necháte daleko za sebou. Bez nadsázky se dá říci, že si užijete nefalšované thajské dobrodružství.

Odcházíte uvolnění a s úsměvem

Sabai je thajský výraz pro pohodu a relaxaci. Je to esence všech pocitů, které na vás v brněnském masážním salonu dýchnou. 

„Většina klientů, kteří přijdou se špatnou náladou, odchází s úsměvem na rtech,“ říká manažerka centra Sabai Šárka Gratclová.

Malé Thajsko v Brně

V masážním salonu na vás díky originálním dekoracím a designu interiéru dýchne autentická atmosféra. „Vše si vozíme z Thajska. Výzdobu, ale třeba i hudbu,“ vysvětluje Gratclová.

 

Zdůrazňuje, že to nejdůležitější jsou však Thajky, které se o klienty starají.

A že v Sabai navštívíte pravé Thajsko, dokazují i všudypřítomné sochy Buddhy.

„Všechny naše masérky jsou buddhistky. Takže to opravdu není jen dekorace. Ráno a večer se u soch modlí a dávají jim dárky v podobě jídla,“ popisuje tradiční buddhistický rituál Gratclová.

Jak se daří thajské kultuře v centru Brna

Tradičním thajským zvykům se daří i v salonu Sabai. Thajky jsou například velmi společenské. Proto nesnídají samy doma, ale až společně v práci. „Každé ráno si dají společnou teplou snídani, popovídají si a užijí si tak pěknou chvilku před začátkem pracovního dne,“ líčí Šárka Gratclová. 

Dodává, že ve volných chvílích se Thajky samozřejmě také masírují. I to je pro Thajce typické. 

Thajci masírují na ulici i na pláži

A jak je to s masážními salony v Thajsku?

Krásné masážní salony najdete většinou jen v hotelových areálech. Samotní Thajci se proto často namasírují navzájem nebo využívají pouliční masáže chodidel. V přímořských letoviscích jsou zase často k vidění masérky a maséři, kteří procházejí po pláži a zájemce namasírují přímo na plážovém lehátku.

Ať už jste v Thajsku na pláži, na ulici v Bangkoku nebo v brněnském salonu Sabai, to nejtypičtější ale najdete všude - klid a uvolňující pohodu.

Přijďte si odpočinout a užijte si kvalitní masáž v autentickém prostředí. Objednejte si masáž na www.sabaibrno.cz.


Jinde na SrdceMoravy