"

Thajská masáž – královna mezi masážemi

29. 08. 2017 , aktualizace: 30. 03. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

Thajská masáž je umění

Tradiční thajská reflexní masáž je považována za pověstné umění, provozované dříve výhradně v thajských chrámech. Neprováděl ho nikdo jiný než mistři znalí léčení. Ačkoliv dnes již masáž můžete zažít i v našem útulném salonu, tak na své kvalitě neztratila.

Že do Thajska nemáte v nejbližší době cestu? Nyní je možné si tuto blahodárnou masáž užít i bez dalekého cestování – třeba přímo v centru Brna, v masážním Salonu Sabai.

Naprosté uvolnění díky spojení akupresury a jógy

Thajská masáž pracuje s tělem a zároveň spojuje prvky akupresury i jógy, což slibuje důkladné uvolnění. Toto uvolnění budete cítit ještě několik dní po masáži.

Při pravidelných návštěvách se budete cítit dlouhodobě lépe. Tato masáž má blahodárný vliv na tělo i duši.

Při masážích jsou důležité zkušenosti a dovednost maséra. U thajské masáže to platí dvojnásobně, proto v Sabai najdete ty nejlepší masérky, které jsou vybírány podle těchto kritérií.

Kolik času by měla trvat thajská masáž?

Masér působí silou na tlakové body, svaly i šlachy. Při masáží dochází k ohýbání a natahování páteře. Což má za následek zbavení napětí a uvolnění kloubů. Tím je tělu dopřáno osvobozující uklidnění.

Aby člověk naplno využil toto, co thajská masáž nabízí, tak by měla trvat minimálně hodinu, v ideálním případě však hodinu a půl.

Thajská masáž je velmi intenzivní. Je náročná jak pro maséra, tak i pro klienta. Proto se po masáži se doporučuje klidový režim a hodně tekutin pro odplavení toxinů z těla, čemuž masáž také napomáhá. Mimo jiné je tato masáž vhodná pro odstranění bolesti a napětí svalstva.

Po masáži se budete cítit uvolnění a jako znovuzrození.


Jinde na SrdceMoravy