"

V Sabai se snoubí dlouholetá tradice s maximálním komfortem

06. 10. 2016 , aktualizace: 30. 03. 2020 Sdílej na SrdceMoravy

Za půl roku touto dobou oslavíme 10. výročí existence Sabai v Brně na Pekařské. Cesta k takovému jubileu byla dlouhá a jejím jádrem byl vždy sehraný tým našich masérek. „Momentálně jich tu je sedm, což je optimální. Máme jádro, které drží pospolu,“ říká manažerka Šárka Gratclová.

V průběhu času však dochází i ke změnám a tým se tak postupně obměňuje. „Když si klient oblíbí jednu masérku a chodí stabilně k ní, nechceme ho zklamat. Obměna po nějakém čase je ale i přínosem. Přijde zkrátka nová krev, která tým oživí,“ pokračuje Gratclová.

Poskytneme maximální komfort

Za téměř deset let se změnila i podoba prostorů v salonu. Z původních tří pokojů na aromatickou a tří pokojů na thajskou masáž jsou nyní kvůli zvyšující se poptávce v obou případech čtyři.

Kromě dvou pokojů navíc si u nás můžete už čtvrtým rokem užít maximální komfort v podobě samostatných šaten se sprchou. Samozřejmostí je pak jednorázové prádlo včetně ručníků, které vám zdarma poskytneme.

Po masáži vám vždy nabídneme šálek teplého čaje, u kterého si maximálně vychutnáte bezprostřední chvíle po proceduře a nevracíte se tak honem rychle do víru velkoměsta.

Dva tisíce let stará tradice

Připraveni jsme i na hosty ze zahraničí. Naše recepční ovládají plynně angličtinu, takže se nemusíte bát doporučit Sabai i svému známému z ciziny. Pak už jen nezbývá, než se objednat dopředu.

Kvůli zvyšujícímu se zájmu klientů je dobré učinit tak ideálně s týdenním předstihem, abyste měli své místo zaručené. Poté už vás zahrneme prvotřídní péčí, ve které se snoubí osobní přístup s dva tisíce let starou tradicí.

Potěšte své tělo

Velice nás pak těší, když naše masáže pomáhají klientům. „Setkali jsme se i s paní, které doktoři řekli, že nemůže znovu otěhotnět. Začala do Sabaie chodit na masáže nohou, a když jsem ji potkala po několika měsících, měla už narostlé bříško,“ přibližuje Šárka Gratclová.

Masáže působí pozitivně nejen na harmonii energetických toků, ale i na funkci lymfatického systému. Ideální je jejich využití také jako prevence před zdravotními problémy. Využijte našich prémiových služeb, které vám v Sabai poskytujeme už téměř 10 let. Vaše tělo to ocení.


Jinde na SrdceMoravy